א. יפה ושות' משרד עו"ד

משפט אזרחי * דיני עבודה * מקרקעין

טל: 04-6331133;  פקס: 077-4701156

דוא"ל: ijlaw2011@gmail.com

דיני מקרקעין

סכסוכי שכנים

משרד עורכי דין - איתי יפה, משמש כיועץ משפטי של האגודה לתרבות הדיור במחוז חיפה והצפון ובעל נסיון עשיר בהכרת המערכת הרגישה של מארג שכנים בבית משותף או בחלקות סמוכות.

תביעות ליקויי בנייה

משרד עורכי דין איתי יפה – מייצג קבלנים בתביעות על רשלנות בבניה. כאן תמצא שפה משותפת המבינה את המושגים מעולם הבניה, מכוונת לקבלת חוות דעת מתאימה נגד טענות סרק, וניהול התיק בשפה מקצועית וביסודיות.

משרד עורכי דין איתי יפה - רכש מיומנות בליווי עסקאות נדל"ן, החל משלב בדיקת הנכס ואיתור המסמכים הדרושים על מנת לוודא את חוקיות הנכס והתאמתו למירשם, עבור דרך התאמת הסכם המכר ללקוח תוך שימת לב לפרטים כגון: התאמת הנכס ותכולתו לציפיות הלקוח, ההון הנזיל, גיוס ומימון העסקה, מטרות העסקה ושילוב נכון של מטרות אלו בהסכם המכר, וכלה בליווי צמוד ללקוחות לשם השלמת העסקה לשביעות רצון הצדדים ובמקרה של לקוח-רוכש עד להשלמה מהירה ככל שניתן של הליכי הרישום במירשם המתאים.
בשל הנסיון הרב של המשרד, המשרד ממליץ על בעלי מקצוע נילווים כגון יועצי משכנתאות, סוכני ביטוח, אדריכלים, אשר מנסיון למדנו שהינם בעלי תודעת שירות גבוהה ומחיר הוגן וסביר. החיסכון האמיתי מתבטא בליווי הצמוד שמקבלים מהמשרד, אשר מנחה אתכם בקבלת ייעוץ מעולה ומחירים הוגנים בכל הצרכים הנילווים לעיסקה. ויכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בטווח הרחוק.
כשבוחרים עורך דין לעסקה, לא נכון להסתכל על המחיר. עורך דין טוב נמדד במקצועיות ובשירות. וכמאמר הידוע: "הזול הוא היקר".

ליווי עסקאות

ניהול נכסים ומבנים

אם הינך בעל נכסים או בעל חברה לתחזוקת מבנים, תוכל לחסוך את התמודדות הסיזיפית להתעמת עם דיירים או שוכרים, לגבות תשלומים, להחתים אותם על חוזים וכל הכרוך בניהול הנכסים.
לשם כך תמצא במשרד עורכי דין - איתי יפה, צוות שיסיר ממך את הצורך להתעסק עם החלקים המטרידים שבאחזקת נכסים, יבצע את כל הדרוש לגבייה ויפקיד לך את התשלום ישירות לחשבון.
משרד עורכי דין - איתי יפה, בעל ניסיון בניהול מבנים, נכסי עזבונות, פינוי שוכרים בעייתיים, מכירת נכסים בהתמחרות, והליכי גביה מדיירים ושוכרים בעייתיים.
משרד עורכי דין - איתי יפה, מלווה חברות לניהול מבנים, יזמים ומשקיעים. 

 
FacebookGoogle+Twitter

רח' ניצנים 1, קרית ביאליק  

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
print, print, printer
office, office, home, house, work, building
phone3, phone, contact, telephone, support, call

04-6331133

ijlaw2011@gmail.com

077-4701156

חפשו אותנו ברשתות