א. יפה ושות' משרד עו"ד

משפט אזרחי * דיני עבודה * מקרקעין

טל: 04-6331133;  פקס: 077-4701156

דוא"ל: ijlaw2011@gmail.com

ליווי משפטי לעסקים

במסלול זה תוכל להתאים את הליווי המשפטי לפי מידותיך בתשלום חודשי קבוע מראש, כאשר הפעולות המשפטיות המבוצעות על ידי המשרד מוגבלות בהתאם לתוכנית קבועה ומוגדרת.
מתאים בעיקר לעסקים שזקוקים לליווי משפטי קבוע ומכירים את צרכי העסק והיקף הליווי ברמה המשפטית. ניתן לשדרג את רמת השירותים עם גדילת היקפי העבודה המשפטית. ההסכם הינו לשנתיים לפחות עם אפשרות הארכה ל-12 חודשים נוספים.

ריטיינר

הדרכת והטעמת התנהגות ארגונית

פרוייקטים לטווח זמן קצוב. מתאים לחברות הזקוקות להדרכה משפטית לצוות ההנהלה או העובדים הבכירים. המסלול כולל הרצאות, ליווי במצגות, תרגילי הכוונה וסימולציות. מתאים לרה ארגון ותהליכי מיטוב לצורך התאמת ציפיות בין דרישות החוק להתנהלות הארגון/החברה. מתאים לעמותות/חברות המעסיקות עובדים רבים, וכן לתהליכי הקמה של ארגון או מחלקה בחברה, כגון מחלקת כח אדם / שכר, מחלקת גביה, מחלקת השקעות נדל"ן וכיוצא בזה.

העסק צומח, מצבת העובדים גדלה, הפעילות העסקית מתרחבת. נשמע מצויין! אבל אז מתחיל הכאב ראש. הקמת חברה בע"מ, הבנק מבקש חתימה מול עו"ד, מכתב מהעיריה, לקוח שלא משלם, ספקים לא עמדו בזמן, חוזי שכירות לעסק או לסניפים, דרישות תשלום ומכתבים מעורכי דין. זה הזמן לקחת עורך דין שילווה את העסק, ויפנה לכם את הזמן לשיווק ומכירות.
משרד עורכי דין – איתי יפה, מציע מספר דרכים לליווי משפטי רצוף לעסק, באופן שכל לקוח בוחר את החליפה המתאימה לו.
תחומי העיסוק שבהם מעניק המשרד ליווי משפטי הינם: דיני עבודה, גביה והוצל"פ, חוזים, מיסוי מוניציפלי, ניהול נכסים, מקרקעין, ופעולות רישומיות מול משרדי הממשלה.

במסלול זה תקבלו ייעוץ/ליווי משפטי לפי דרישה. התשלום מבוצע על פי דוח שעות שנשלח ללקוח אחת לתקופה. מתאים ללקוחות שאין להם צורך תמידי בליווי משפטי וזקוקים לליווי משפטי לטווחים קצרים מידי פעם.

ייעוץ לפי שעות

ייעוץ משפטי מלווה

במסלול זה מדובר בליווי וייעוץ משפטי של עו"ד בעסק שלכם, כאשר עוה"ד מטעם המשרד מגיע לישיבות / דיונים/ אסיפות/ הרצאות/ פגישות ייעוץ, לפי בנק פגישות קבוע בחודש. עם אפשרות להוספת פגישות על בסיס לו"ז פנוי.
מתכונת זו היא כמובן היקרה ביותר, אך מתאימה לעסקים הזקוקים לליווי משפטי ברמה גבוהה ובתדירות גבוהה, עם צורך של צוות המנהלים או העובדים בהנחיה רצופה.
מסלול זה מתאים לרשתות המעסיקות הרבה עובדים, חברות בניה בשלבי היזמות והתכנון, חברות הזקוקות לגביה בשוטף, חברות לניהול נכסים, עמותות המעניקות ייעוץ משפטי לציבור במגוון תחומים וכיוצא בזה. 

 
FacebookGoogle+Twitter

רח' ניצנים 1, קרית ביאליק  

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
print, print, printer
office, office, home, house, work, building
phone3, phone, contact, telephone, support, call

04-6331133

ijlaw2011@gmail.com

077-4701156

חפשו אותנו ברשתות